پیش بازی قطر و اکوادور

پیش بازی اکوادور و قطر

پیش بازی مسابقه اکوادور بدون این که قلب‌هایش را به تپش انداخته باشد به جام جهانی می‌رود و نتایج بازی قبلی‌اش شبیه یک خط کد باینری است (0-0، 0-0، 0-0، 1-0، 0-0، 1-0، 1). -1)؛ شاید آنها نمی خواستند قبل از قطر از تمام اهداف خود استفاده کنند. چیزی که واقعیت دارد این است که آنها در دفاع مستحکم هستند و در هفت بازی فقط یک گل دریافت کرده اند. در خط حمله، علی‌رغم اینکه ایبارا، پلاتا و والنسیا روی کاغذ به‌دنبال تبدیل شدن به سه جلوی نیرومند هستند، چیزی تحت نظر گوستاوو آلفارو خوب نیست و شکست آنها در گلزنی ممکن است سقوط آنها در گروهی باشد که به هیچ وجه یک نتیجه قطعی نیست. از سوی دیگر، قطر به عنوان یکی از آماده ترین تیم های کل لیست وارد مسابقات می شود. آنها فصل باشگاهی خود را زودتر کاهش دادند تا بیش از زمان کافی برای آماده سازی تیم داشته باشند و به عنوان قهرمانان فعلی آسیا که در زمین خانگی بازی می کنند، مطمئناً اعتماد به نفس آنها کم نخواهد بود. آیا ما واقعاً می دانیم که آنها چقدر خوب هستند؟ خوب، بله و نه. سرمربی آنها، مربی سابق تیم جوانان بارسلونا، فلیکس سانچز، بر اساس مالکیت 5-3-2 بازی می کند: با وجود طلسم های اکرم عفیف و آلمعز علی در جلو، آنها قطعاً در لحظاتی از مسابقات تهدیدی هجومی خواهند بود.
 
 

اکوادور یکی از پدیده های جام جهانی خواهد بود؟ 

اکوادور عملکردی فراتر از انتظار در بازی های مقدماتی جام جهانی داشت و علاوه بر اینکه در میان تیم های قدرتمند در آمریکای جنوبی بالاتر از قدرت هایی مانند شیلی و کلمبیا به جام جهانی صعود کرد بازی های بسیار خوبی را به نمایش گذاشت. در زیر آمار بازی های ‌شگفت انگیز اکوادور در بازی های مقدماتی جام جهانی را مشاهده می کنید :

برد شش گله مقابل کلمبیا نتیجه ای نبود که از اکوادور انتظار داشته باشیم. همچنین تساوی مقابل دو مدعی قهرمانی جام جهانی، آرژانتین و برزیل در حالی بود که با نگاهی به آمار بازی در تصویر بالا می توانید ببینید که تیمی دست و پا بسته نبودند و در بعضی آمار حتی بالاتر از حریف قدرتمند خود بودند. 

عملکرد اکوادور در فیفا دی منتهی به جام جهانی به صورت زیر بود:

فیفا دی اول :
  • اکوادور 1 نیجریه 0
  • اکوادور 0 مکزیک 0
  • اکوادور 1 کیپ ورد 0
فیفا دی دوم :
  • اکوادور 0 عربستان 0
  • اکوادور 0 ژاپن 0

با این آمار و آنالیزی که از اکوادور شاهد بودیم احتمال اینکه اکوادور ما را شگفت زده بکند وجود دارد اما بعید است به مانند کلمبیا 2014 بخواهد تا مراحل پایانی صعود کند. اما آن ها هرگز یک حریف دست و پا بسته برای بازی افتتاحیه مقابل قطر نخواهند بود. 

بررسی سرمربی و بازیکنان تیم ملی قطر

تیم ملی قطر اولین حضور خود در جام جهانی را در حالی جشن می گیرد که عنوان میزبانی این رقابت ها را نیز دارد. قطر در حال حاضر در رتبه بندی تیم های ملی جهان در جایگاه 55 جهان قرار دارد. مرد شماره اول تیم میزبان المعز علی جوان و جویای نام است.

ستاره قطری که آقای گل جام ملت های 2019 آسیا نیز شده است در دوران اوج خود ستاره قطری ها برای گلزنی در خط حمله است. حسن خالد الحیدوس نیز با تجربه ترین بازیکن اسکواد قطر است که رهبری این تیم را در صورت حضور در ترکیب خواهد داشت. 

سرمربی قطری ها برعهده فلیکس سانچز اسپانیایی است که کار بزرگی را باید در این تورنمنت انجام بدهد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *